2 листопада відбулася зустріч працівників обласної мобільної бригади соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства із суб’єктами, що здійснюють заходи в сфері запобігання та протидії домашньому насильству у Немирівській міській територіальній громаді.
Участь у заході взяли 15 учасників, серед них – старости старостинських округів, працівники служби у справах дітей, центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, фахівці відділу у справах сім'ї, молоді та спорту, інспектори ГУНП у Вінницькій області.
Фахівець із соціальної роботи обласної мобільної бригади Оксана Чорнобай ознайомила присутніх із законодавством України щодо запобігання та протидії домашньому насильству, жорстокому поводженню з дітьми, а також з алгоритмом надання соціальних послуг спеціалізованими службами підтримки постраждалих осіб. Спеціаліст наголосила на тому, що взаємодія соціальних партнерів є необхідною та важливою частиною роботи усіх суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству.
Психолог обласної мобільної бригади соціально-психологічної допомоги Тетяна Геращенко зосередила увагу присутніх на правилах спілкування із особами, які постраждали від насильства, з урахуванням їх психологічних станів. Крім того, учасників заходу поінформовано про види насильства, особливості його протікання та негативні наслідки для постраждалих осіб. Також закцентовано увагу на неприпустимості використання фізичних методів покарання дітей та наголошено на тому, що діти - особливо вразливі до проявів домашнього насильства.
Після зустрічі працівниками обласної мобільної бригади спільно з фахівцями центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, працівниками органів Національної поліції Немирівської міської територіальної громади здійснено виїзди в сім’ї, у яких вчиняється домашнє насильство. Осіб, які постраждали від домашнього насильства, поінформовано про їх права, визначені законодавством, та про можливості отримання допомоги.

За допомогою до працівників Обласної мобільної бригади соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі, можна звернутися за тел.: 068 586 03 55 (фахівець із соціальної роботи); 097 578 82 89 (психолог); Viber: 097 578 82 89. Консультації надаються з понеділка по четвер з 9:00 до 18:00 год, в п’ятницю з 9:00 до 17:00 год.

12345