Координатор проектів ОБСЄ в Україні, спираючись на багаторічний досвід у сфері розробки програм для кривдників, у рамках реалізації проекту «Посилення спроможності Міністерства соціальної політики України в роботі з дітьми, які вчиняють домашнє насильство», розробляє Типову програму для дітей, які вчиняють домашнє насильство.
До участі в заході з верифікації проекту цієї корекційної програми долучилися практичні психологи обласної мобільної бригади соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства Вінницького обласного центру соціальних служб Тетяна Геращенко та Тетяна Більо.
Захід відбувся 27 - 29 жовтня 2021 року у місті Вінниця. Учасники розглянули мету, завдання та цілі Типової програми для дітей-кривдників, законодавство України у сфері запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі; питання взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству; концепції, на основі яких будується корекційна програма та загальні положення Типової програми для дітей-кривдників.
Тренери ознайомили учасників з факторами, які впливають на розвиток дитини, впливом насильства на її розвиток, психологічними особливостями дітей згідно віку та нейрофізіологічними особливостями підліткового віку, їх впливом на побудову психокоригувальної роботи з підлітками. Учасники обговорювали форми та методи роботи, які можуть застосовуватися під час коригувальної роботи з дітьми-кривдниками.
Наприкінці тренінгу всі присутні зосередили увагу на обговоренні представлених напрацювань та пропозицій, які виникли під час роботи.
Захід пройшов в позитивній та наснажуючій атмосфері.

За допомогою до працівників обласної мобільної бригади соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі, можна звернутися:
068 586 03 55 (фахівець із соціальної роботи);
097 578 82 89 (психолог);
Viber: 097 578 82 89.
Консультації надаються з понеділка по четвер - з 9:00 до 18:00 год., в п’ятницю з 9:00 до 17:00 год.

123456