.

Опитування

Чи знаєте Ви про роботу Центрів соціальних служб у Вашій громаді
 

Хто на сайті

На даний момент 6 гостей на сайті

Соціальні історії


Соціальні історії (продовження) PDF Друк e-mail

Основною метою діяльності Калинівського районного центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді є здійснення соціальної підтримки сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах.

Улітку цього року перед фахівцями із соціальної роботи було поставлено завдання проінспектувати сім’ї, в яких проживає молодь з інвалідністю з 18 до 35 років, а також забезпечити надання спектру соціальних послуг відповідно до потреб кожної людини.

Детальніше...
 
Соціальні історії IV PDF Друк e-mail

Оксана зі своїм батьком переїхала з міста до села. Батько був єдиною опорою дівчини, другом та порадником та мріяв про щасливе майбутнє своєї донечки. Він був впевнений, що його працьовита, щира, з вразливою душею донька призвичаїться до життя у невеличкому селі. Надто вже багато небезпек для юної дівчини вбачав батько у місті. Та не все відбувається так, як ми бажаємо. Батько Оксани гине при загадкових обставинах і дівчина залишається одна. Від депресії молоду жінку рятує, як їй здавалося, горілка.

Детальніше...
 
Соціальні історії III PDF Друк e-mail

Фахівцями Калинівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді було поставлено на облік сім’ю громадянки К.За результатами оцінки потреб було виявлено, що мати дітей вже понад 15 років має проблеми зі слухом, що є перешкодою для належного спілкування, виховання та догляду за трьома малолітніми дітьми. Також родина за рівнем доходу має право на оформлення соціальної допомоги з малозабезпеченості, але її не отримує. Сім’я проживає у будинку, який давно потребує ремонту. Ще однією потребою родини було отримання необхідних рекомендацій з питань належного виховання та догляду за дітьми.

Детальніше...
 
Соціальні історії II PDF Друк e-mail

«Віра у майбутнє»

Андрій та Марія переїхали жити до Вінницької області у 2011 році. Купили невелику хату та намагались облаштувати будинок для спільного проживання. Згодом Марія завагітніла.

В зв’язку зі складним матеріальним становищем, Андрій вирішив їхати на тимчасові заробітки до Дніпропетровської області та шукати кращої долі.

Нелегко доводилось Марії в чужому селі звикнути до нового оточення.

Детальніше...
 
Соціальні історії I PDF Друк e-mail

 Різні життєві проблеми приводять клієнтів до центрів соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді і за кожною стоїть чиясь доля, чиїсь сльози чи чиєсь непорозуміння.

Детальніше...
 


bottom

Designed by FaynoHost