.

Опитування

Чи знаєте Ви про роботу Центрів соціальних служб у Вашій громаді
 

Хто на сайті

На даний момент 17 гостей на сайті

Новини
Розширена нарада в Жмеринці PDF Друк e-mail

18 жовтня відбулась відкрита розширена нарада працівників Жмеринського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, на чолі із Ларисою Горчук, із педагогами учбових закладів міста. В заході взяв участь керуючий справами міськвиконкому Святослав Ніколайчук.

Детальніше...
 
Дійти до кожної родини і максимально допомогти у вирішенні нагальних проблем – завдання, яке ставить сьогодні перед соціальними службами Президент України PDF Друк e-mail

Перебуваючи з робочим візитом у Вінницькому районі, голова обласної державної адміністрації Іван Мовчан 18 жовтня відвідав у селі Лука-Мелешківська сім’ю Максимових, в якій виховується інвалід дитинства.
Аби безпосередньо побачити роботу соціальних працівників та почути відгуки тих, хто у складних життєвих ситуаціях отримує фахову підтримку держави, керівник регіону завітав до родини хлопчика та поспілкувався з його близькими.

Детальніше...
 
Голова обласної державної адміністрації Іван Мовчан зустрівся із фахівцями з соціальної роботи Вінницького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. PDF Друк e-mail

18 жовтня у рамках робочої поїздки до Вінницького району голова обласної державної адміністрації Іван Мовчан зустрівся із фахівцями з соціальної роботи Вінницького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.
Наскільки ефективно працює система соціального супроводу найбільш вразливих категорій населення та чи відчутною є така робота для людей, які потребують послуг соціальних служб, - основні питання, на яких акцентував увагу керівник Вінниччини, спілкуючись із працівниками центру.

Детальніше...
 
Заняття «Крок за кроком» в Жмеринці PDF Друк e-mail

Фахівці Жмеринського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді 17 жовтня провели заняття з волонтерами із циклу «Життєві навички».

Детальніше...
 
Спільна нарада-моніторінг PDF Друк e-mail

На виконання соціальних ініціатив Президента України щодо вдосконалення роботи та всебічного охоплення соціальними послугами найуразливіших категорій населення, раннього виявлення проблемних сімей та вчасного надання їм підтримки 16 жовтня в приміщенні Могилів-Подільської міської ради відбулася спільна моніторингова нарада під головуванням заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Кригана В.І. та директора міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Сувалової Л.А.

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня251252253254255256257258НаступнаКінець »

Сторінка 254 з 258
bottom

Designed by FaynoHost