.

Опитування

Чи знаєте Ви про роботу Центрів соціальних служб у Вашій громаді
 

Хто на сайті

На даний момент 14 гостей на сайті

Інформаційно-просвітницький захід в Тростянецькій селищній територіальній громаді щодо створення безнасильницького середовища PDF Друк e-mail

18 листопада з метою налагодження ефективної взаємодії територіальної громади з питань запобігання та протидії домашнього насильства обласна мобільна бригада соціально-психологічної допомоги здійснила виїзд до смт Тростянець.

У заході взяли участь представники селищної ради, служби у справах дітей, відділу соціального захисту населення, старости старостинських округів та представник поліції.

Працівники мобільної бригади зосередили увагу на впровадженні затверджених нормативно-правових актів, якими визначено стратегії роботи з постраждалими особами. Для цього необхідно об’єднати зусилля соціальних працівників, психологів, педагогів, працівників правоохоронних органів, громадськості та засобів масової інформації.

Фахівець із соціальної роботи Оксана Чорнобай ознайомила учасників заходу із законодавством України щодо запобігання та протидії домашньому насильству, жорстокому поводженню з дітьми, а також з алгоритмом надання послуг мобільними бригадами соціально-психологічної допомоги.

Практичний психолог обласної мобільної бригади соціально-психологічної допомоги Тетяна Більо поінформувала присутніх про правила спілкування із особами, які постраждали від насильства, з урахуванням їх психологічних станів. Також психолог акцентувала увагу на попередженні насильства над дітьми та особами похилого віку, які є найбільш вразливою категорією осіб.

Після заходу спільно із представниками територіального підрозділу поліції та служби у справах дітей здійснено відвідування сім’ї Тростянецької селищної територіальної громади, в яких здійснюється домашнє насильство та які потребують ґрунтовної соціальної і психологічної підтримки.

За допомогою до працівників обласної мобільної бригади соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі, можна звернутися:

068 586 03 55 (фахівець із соціальної роботи);

097 578 82 89 (психолог);

Viber: 097 578 82 89.

Консультації надаються з понеділка по четвер - з 9:00 до 18:00 год., в п’ятницю з 9:00 до 17:00 год.

 

 
bottom

Designed by FaynoHost